Proč vznikl dřevěný obraz

Tenhle dřevěný obraz není jen o vibracích. Ve svém poznání jsem si došla k tomu, že jistou energii vyzařují všechny věci na Zemi. Působí na nás příroda, lidé, zvířata, autobusy, domovy, města…

Jsem hypersenzitivní introvert a tak si tyhle věci semtam rozebírám v hlavě. Nemám na to žádný výzkumy a důkazy. Ani nesleduju ezoscénu. Moje autistický já si všimlo, že např. když už nepiju alkohol, nejen, že se nemůžu naladit na partu opilých lidí, ale ani oni na mne :)).  Pamatuju si ještě dobu, kdy jsme s kamarádama pili stejný panáky, to bylo souznění.. (Nedoporučuju)

Na druhou stranu, když jsem byla na koncertě Patti Smith, cítila jsem, jak se během pár písní celý dav dostal do jednoty.. (a ani jsem nemusela pít). Při procházce po Praze mám dav všude kolem, ale souznění se nekoná. Jen vyčerpanost, zahlcenost.. Takže nestačí se jen dostat mezi lidi. Aby proběhla pozitivní vibrace, chce to něco navíc..
Začala jsem chodit do sboru. Ač nejsme s holkama vyloženě kamarádky, vždycky se během zpěvu dostaneme do podobného souznění. Nejde jen o hudbu, jde o jakési energetické napojení na sebe navzájem, kdy se člověk cítí dobře. Hlas a písně jsou tou pomůckou v tomto případě. Občas si to musím připomínat a do svého týdne plánuju skvělé chvíle..
Prošla jsem si obdobím, kdy mi nebylo dobře. A tak už se nějakých pár let snažím poskládat život tak, aby mi dobře bylo. Cítit se dobře je, pro mne jeden ze smyslů života.