Mandala Zdraví

950 

Kategorie:

Popis

Mandala vypalovaná do dřeva jasanu.
26 x 26 cm
Ošetřeno lněným olejem.

Zdraví

Mandalu jsem tvořila na téma zdraví.
Často si lidé navzájem přejí štěstí a zdraví. Všimla jsem si, že někteří lidé nabyli dojmu, že nemoc je jakási náhodná nepříjemnost, která vás může potkat kdykoli a vy na tom nic nezmůžete. Přijmou fakt, že jejich tělo je rozbité a někdo nebo něco to musí opravit.
Nemocní se belhají k doktorovi a ten jim předepíše medicínu z lékárny.

Prosím vás zdraví není náhoda. Příroda i my s ní jsme stvořeni tak dokonale, že si tělo většinou poradí samo. Léčivé byliny jsou v přírodě pro každého k dispozici zdarma. Ale je vyzkoušeno, že lidské tělo si s obvyklou nemocí dokáže poradit i samo.

Lépe si s nemocí poradíme pokud včas pochopíme poselství naší nemoci.
Vzpomeňte si na dobu, kdy vám začalo být špatně. Co se tou dobou stalo? Může to být jen vyčerpávající návštěva, hádka z manželem, přetížení v práci, dlouhodobé nezdravé stravování a pod… Naše tělo reaguje nemocí na zátěžové situace v životě. Pokud nezměníme svoje toxické návyky, dostáváme se do nemoci opakovaně. Pokud navíc bereme toxické léky, abychom mohli “fungovat”, tělo zatěžujeme mnohem více. Potlačováním příznaků si jen zaděláváme na ještě vážnější nemoci než rýmička, angína apod.

Tato mandala vám nezlepší zdraví, bude vám ale připomínat, že zdraví je ve Vašich rukách. Vystavujte se radosti a spokojenosti, jak jen můžete.