Mandala Láska

950 

Popis

Autorská mandala je vypálená do jasanového dřeva.
Velikost desky 26 x 26 cm
Povrch je ošetřen lněným olejem.
Úchytka pro zavěšení je v přiložena zvlášť.

Poselství mandaly Láska

Hledáte lásku? Začněte u sebe.
Nemusíte si před zrcadlem s úsměvem říkat afirmace.. Ve skutečnosti je cesta k lásce mnohem složitější.
Mnoho z nás totiž trpí nedosycením lásky k vlastní osobě. To se pak projevuje různě.
Vzorce chování se učíme hlavně v dětství. Každý zažil dětství jinak a proto nelze hodnotit a srovnávat se s ostatními. Děti poučujeme, povyšujeme se nad nimi, některé děti jsou ponižovány. Školní půda sebevědomí a sebelásce také úplně nefandí..
A tak nějak se stalo, že lidé prahnou po lásce zvnějšku – tzn. od někoho.
Je dobré si uvědomit, že vše začíná u nás samotných. Jen my můžeme změnit přístup. Pokud si odpustíme, co bylo.. Začneme si vážit sami sebe.. Pokud se nám to podaří, postupně se přidává lepší sebevědomí, vyzařování spokojenosti a v důsledku toho všeho jsme i atraktivní pro potencionálního partnera, jsme oblíbení mezi přáteli.

Znám jednoho člověka, který se chová agresivně k okolí, má potřebu přesvědčovat o vlastní pravdě. Patrně proto, že je sám sebou tak nejistý.

Znám dalšího člověka, který nikdy neobjímal svoje děti, protože se to v jeho rodině nedělalo.

Znám jednu ženu, která hodně cestuje a pomáhá každému, kdo to potřebuje. Ale její duše pláče. Je sama.

Znám dalšího člověka, který dělá celý život práci, která ho nebaví. Má pocit, že to nemůže změnit, protože si nevěří. Bude raději celý život trpět,  protože nejdřív práce, potom zábava. Tak nás to učili, že?

Většina z nás má menší nebo větší  trauma, které si zřejmě ani nechceme připustit. Může to být ovlivněno vnějším vlivem (např. rodiče, škola, kamarádi, apod.). To ale neznamená, že máme chudinkovatět a stěžovat si. Je dobré promluvit si o tom. Ale hlavně je třeba na tom pracovat, abychom znovu navázali spojení sami se sebou. Můžeme si dávat otázky. Odpovídejte si upřímně. Jde jen o vás…
Co vlastně opravdu chci? (bez ohledu na ostatní)
Co mi dělá radost?
Mám dobré vztahy?(rodinné, partnerské)
Chci dělat vše co dělám? Nebo mám pocit, že “Musím“?