Dřevěný obraz “Vibrace, které vyzařujeme”

11,000 

Popis

Jak vznikal dřevěný obraz Vibrace které vyzařujeme…

🌠Měla jsem vizi. 🌬Dívku, která ze svých úst a nosu jakoby vyfukuje viditelné záření. I když víme že vibrace nejsou vidět, můžeme je vnímat na několika úrovních. Někteří je vnímají více, někteří méně.

Nejdřív jsem kreslila dlátem linky do lipové desky. Modelem mi stála dcera. Potom jsem se nechala unést kresbou dřeva a vyřezávala jsem to, co mi dřevo umožňovalo. Ale jen do té míry aby byl zachována myšlenka obrazu 🌬 Vibrace které vyzařujeme🌬

Tento vyřezávaný obraz ze dřeva se hodí například do obývacího pokoje. Je totiž i symbolem komunikace. A kde jinde než v ve společenské místnosti je potřeba vyladit prostor pro vytváření dobrých vztahů.

Dřevěný obraz podle feng-shui dodává vašemu prostoru element dřevo. Dřevěný element je popisován jako energie růstu, vitality a motivace. Stromy a rostliny jsou základní charakteristickou formou tohoto elementu, rostou nahoru, vytvářejí plody, okysličují vzduch a dokážou růst v různých podmínkách. Růst, výchova, životaschopnost, respekt a motivace – to jsou hlavní znaky energie dřeva.
Zdroj https://analyzabydleni.cz/feng-suej/180-element-drevo-ve-feng-shui-dekorace.html

V souladu s přírodou 🌳💚